Лікування Нікотинової Залежності

Київ: Харківське шосе, 121 - Вінниця: Стрілецька, 7е - Житомир: Червоного Хреста, 3 - Хмельницький: Пилипчука, 1 - Одеса: М'ясоїдівська, 32 - Львів: Краківська, 13
Топ-3 центр УкраїниКласичні цигаркиЕлектронніАйкос та ГлоГарантіяЗа 1 прийом096 022 02 99096 022 02 99

Ціна

Вартість на лікування нікотинової залежності у центрі ВітаКод єдина та не залежить від стажу паління, кількості та важкості тютюнових виробів. Ми вживемо всіх необхідних заходів що б Ви заплатили за повне позбавлення ніктоинової залежності та бажання курити. Для тих, хто хоче кинути курити, є можливість попередньої безкоштовної консультації, на якій можна дізнатися не тільки яка ціна лікування тютюнової залежності, яле і які є методи лікування паління, гарантії та реальні відгуки.

Консультація

Безкоштовно
 • Приватна бесіда
 • Повна анонімність
 • Пошук причини проблеми
 • Усвідомлення залежності
 • Визначення курсу лікування

Лікування паління

6900 грн
 • Підбір методики
 • Позбавлення залежності
 • Вичерпна консультація
 • Необхідний супровід
 • Дієві рекомендації

Методики лікування від паління

Кожна людина унікальна. Методи лікування нікотинової залежності, які підійдуть саме Вам, визначаються фахівцем безпосередньо під час приойму. Методи, описані нижче, може назначати лише спеіаліст вузького профілю.
закодуватись від паління на обмежений термін

Кодування на обмежений період

Людина самостійно обирає термін, на який відмовляється від паління
Кодування на обмежений термін

Кодування від сигарет на певний період дозволяє взяти "старт" у житті без нікотину. Сучасна медицина може запропонувати різні методики, від медикаментозних до акупунктури. Мінімальний термін кодування – 3 місяці. Максимальний період варто обговорити з лікарем індивідуально, оскільки він залежить від стану вашого здоров'я та обраної методики.

Як тимчасове кодування допомагає кинути палити

Найскладніше у процесі відмови від цигарок – перший крок. Тимчасово кодування куріння допомагає пройти його легко і невимушено. Після сеансу ви перестанете відчувати потяг до нікотину та зможете викинути пачку цигарок.

Після періоду кодування лише малий відсоток людей повертаються до тютюну. Понад 94% пацієнтів успішно кидають палити без повернення до шкідливої ​​звички. За час дії кодування на обмежений термін наш мозок перестає потребувати нікотин. Саме це робить людину вільною.

Пройти процедуру кодування безпечно та результативно

Варто проходити процедуру кодування у досвідчених фахівців, які знають усі тонкощі своєї роботи. Ви можете зустріти різні методики тимчасового кодування, тому так важливо звертатися до спеціаліста, який знає, що робить. Це забезпечить вашу безпеку та гарантує результат.

 

лікування куріння ін'єкціями та уколами

Введення ін'єкцій з спец. препаратами

Сучасні медичні препарати можуть гарантовано усунути бажання палити на біохімічному рівні
Зробити укол від паління

Кодування від цигарок за допомогою ін'єкції допомагає миттєво кинути курити. Препарат підбирається згідно з індивідуальними особливостями людини, вводиться в медичній установі, і починає діяти з першої хвилини після завершення процедури.

Особливості процедури

Існує кілька методів кодування від нікотинової залежності. Один із найпоширеніших — ін'єкція. Після введення препарату молекули, що надійшли, перешкоджають попаданню нікотину до мозку людини. Це призводить до:

 • зниження фізичної потреби нової дози нікотину.
 • мозок не реагує на нікотин та не видає нову порцію адреналіну.
 • зменшується викид дофаміну.

Все це призводить до відсутності задоволення від куріння і повної відмови від цигарок. У деяких випадках бажано пройти курс роботи з психологом, якщо необхідно подолати психічну прихильність до сигарет.

Безпека ін'єкцій від нікотину

Уколи від куріння розробляють у всьому світі. Вони є сертифікованими та повністю безпечними. Усього одна процедура допомагає кинути палити та зберегти своє здоров'я. Шкідлива звичка більше не сковуватиме вас і не буде руйнувати організм.

кодування від паління Довженко Вінниця

Кодування за методом Довженко

Класична методика блокування потягу до нікотину на підсвідомому рівні
Кодування Довженко від паління

Кодування за методом Довженка допомагає швидко та ефективно позбутися шкідливої звички. Метод Довженка – метод навіювання пацієнту установок для відмови від нікотину. Процедура проводиться у повній свідомості шляхом чергування імпульсів. Після одного сеансу людина повністю втрачає потяг до нікотину терміном кодування.

Основа методу Довженка

Метод заснований на психологічному впливі на хворого, в результаті якого нейрони починають відкидати нікотин на психологічному та фізичному рівні. Стрес терапія шоково впливає на організм. Після закінчення процесу залежна від нікотину людина відзначає неприйняття запаху та тютюнового смаку.

Проводити процедуру слід виключно під наглядом лікаря у спеціалізованому центрі.

Дана методика ефективна і дозволяє назавжди розпрощатися з сигаретами після одного сеансу. Ефективність має і зворотний бік. Після процедури можуть зазначатися короткочасні:

 1. Нудота, слабкість, запаморочення.
 2. Безболісна короткочасна втрата свідомості.
 3. Судоми у м'язах.

Саме тому необхідно звернутися до фахівця. Він не тільки коректно проведе процедуру в підготовленому кабінеті, а й локалізує можливі наслідки, доки пацієнт не прийде до нормального стану.

лазерне кодування від куріння

Лазерне кодування

Специфічна методика лікування нікотинової залежності, у ряді випадків показує відмінний результат
Лазерне кодування від паління

Лазерне кодування від куріння є сучасним методом позбавлення шкідливої звички. Курс лазерного впливу дозволяє назавжди позбутися тяги до нікотину. Лазерна методика пройшла лабораторні та практичні дослідження, і довела не лише свою ефективність, а й безпеку.

Що таке лазерне кодування від куріння

У ході процедури лікар впливає лазером на спеціальні точки організму пацієнта. Це провокує активність ділянок мозку, що відповідають за потребу в нікотині. В результаті руйнуються патологічні зв'язки, відновлюються біохімічні зв'язки.

Курс повної терапії розрахований на 3-7 процедур. Це дозволяє кинути курити поступово, назавжди забувши про шкідливу звичку. Як свідчить статистика, близько 30% пацієнтів кидають палити відразу після першої процедури. Іншим може знадобитися більше сеансів, хтось досягає успіху після повного курсу. Важливо, що це безпечний метод, який гарантовано працює незалежно від тривалості регулярного надходження нікотину в організм.

Безпечна процедура з високою ефективністю

Лазерне кодування від сигарет швидко та ефективно бореться з коренем проблеми. Важливо, щоб процедуру проводив кваліфікований лікар з дотриманням усіх правил безпеки.

ліки від паління

Лікуванняя паління медичними препаратами

Замінники нікотину, які ефективні у поєднанні з іншими методиками
Ліки від паління

Медичні препарати допомагають ефективно боротися із проблемою куріння. Комплекс складається із медикаментів, спрямованих на блокування збудливих центрів, відновлення здоров'я. Як наслідок, це призводить до відмови від цигарок. Ліки проти куріння розробляються у наукових центрах, мають ліцензію та безпечні для здоров'я при правильному застосуванні.

Особливості лікування куріння медичними препаратами

Сьогодні існує маса методик, що дозволяють швидко та ефективно кинути палити. Деякі їх спрямовані на миттєвий результат, інші ведуть до результату повільніше, але не менш ефективно. До останніх можна зарахувати та медичні препарати.

Курс лікування, призначений лікарем дозволяє:

 1. Вивести токсини з організму.
 2. Поступово зменшити потребу в нікотині.
 3. Блокувати викид дофаміну та адреналіну.
 4. Відновити біохімічні процеси організму.

Все це призводить до повної байдужості до тютюну, процесу куріння. Медикаментозне лікування дозволяє позбутися шкідливої ​​звички, незалежно від форми, в якій ви вживаєте нікотин.

Важливо, щоб лікування проводилося за приписом лікаря та під його контролем. Серед великого асортименту спеціалізованих медичних препаратів тільки лікар може вибрати таблетки та інші препарати від куріння, які підходять саме вам.

лікування паління голковколюванням

Голковколювання від паління

Складна у використанні методика, використовується у комплексі з більш потужними заходами
Лікування паління голковколюванням

Акупунктура є поширеною процедурою і допомагає боротися з різними захворюваннями. Акупунктура - мистецтво впливу на периферичні нервові розгалуження. Задіявши потрібні точки, можна добитися байдужості до нікотину, в результаті чого людина зможе повністю відмовитися від куріння.

Як кинути курити за допомогою голок

Один зі способів кинути палити — акупунктура. Цей метод поширений у всьому світі. Правильно встановлені голки допомагають розкрити потенціал нашого організму, підтримують його, активізують роботу природних процесів.

Ця процедура допомагає безповоротно кинути палити завдяки впливу на конкретно визначені точки на нашому тілі.

Щоб процедура пройшла успішно та мала результат, важливо проводити її виключно у кваліфікованого спеціаліста. Під час голковколювання:

 1. Використовуються спеціальні голки, що володіють необхідною товщиною та гостротою.
 2. Голки встановлюються згідно зі схемою розташування точок на тілі людини та у правильному порядку. Примітно, що точки можуть бути розташовані по-різному залежно від фізичних особливостей людини.
 3. Час процедури визначається спеціалістом.

Даний метод показав себе з найкращого боку, пройшовши безліч практичних випробувань. Тисячі людей вже змогли кинути палити завдяки голковколюванню науці акупунктури.

пожиттєве кодування від тютюнопаління

Пожиттєве кодування

Лікування нікотинової залежності без обмеження терміну
Закодуватися від цигарок на все житття

Довічне кодування від цигарок передбачає медичне втручання та психологічну роботу. Головне завдання - зняти симптоми фізичного та психологічного потягу до нікотину. Ви можете підібрати методику кодування, яка підходить саме вам. Це може бути гіпноз, метод Довженка, акупунктура, медикаментозне кодування тощо.

Переваги довічного кодування від нікотинової залежності

Кодування від куріння найчастіше проводиться шляхом психологічних чи медичних маніпуляцій. Методика дозволяє гарантовано досягти результату. Такий підхід боротьби із залежністю має низку переваг:

 1. Гарантований результат. Цей крок стане першим у життя без нікотинової залежності. Ви можете миттєво позбутися бажання курити, а згодом ваш мозок знову звикне жити без нікотину.
 2. Безболісне розлучення з нікотином. Кинути палити самому зовсім не просто. Залежність викликана роботою дофамінових структур мозку, які не тільки звикають до нікотину, а й вимагають збільшення отриманої дози. Кодування дозволяє блокувати потребу.

Кодування від цигарок – перший крок до здоров'я. Щоб зробити його правильно, звертайтеся до професійних фахівців, які мають багатий досвід.

 

підшивка від паління

Підшивка медичних прапаратів від паління

Малоактуальна методика, яка рідко використовується у сучасній практиці
Підшивка від сигарет

Не всі знають, що підшивка медичними препаратами проводиться не тільки під час кодування від алкогольної залежності, а й від куріння. Після впровадження медичного препарату ви відчуєте відразу до нікотину. Цей метод ефективніший, ніж приймання розрекламованих ліків з аптеки.

Як роблять підшивку від паління

Залежність від цигарок викликається двома факторами - психологічний та фізичний. Щоб кинути палити, необхідно працювати по обох напрямках. Подолати психологічну залежність допоможе психолог, чи потрібно вам це, залежить від сили прихильності та причини куріння. Подолати фізичну тягу можна різними шляхами, у тому числі й препаратами. Підшивки від куріння допомагають:

 1. Зменшити викид адреналіну, що викликається надходженням частинок тютюну до рецепторів у головному мозку.
 2. Не засвоюються речовини, які містяться у сигаретах. Ви перестаєте отримувати задоволення від цигарок.
 3. М'яка дія, що дозволяє поступово розпрощатися зі звичкою раз і назавжди.

Щоб лікування куріння було ефективним, необхідно заручитися підтримкою фахівців. Лікар призначить коректні препарати, проведе консультацію щодо їх застосування, допоможе відстежувати та коригувати перебіг лікування.

 

лікування паління гіпнозом

Лікування паління гіпнозом

Безмедикаментозна методика, нерідко комбінується з іншими
Лікування паління гіпнозом

Гіпноз є основою багатьох методик лікування залежностей. За допомогою гіпнозу позбавляються і нікотинової залежності. Методика гіпнотичного впливу заснована на введення людини в транс і зміну установок на рівні підсвідомості. Це дозволяє досягти природної відмови від нікотину.

Як проводиться лікування нікотинової залежності гіпнозом

Гіпнотичний вплив відбувається після введення людини у стан певного трансу. При гіпнозі у людини відключаються захисні реакції, що дозволяє доктору провести маніпуляцію щодо формування нових рефлексів. Після сеансу в людини зникає бажання курити, виробляється неприязне ставлення до тютюнового диму та процесу куріння.

Також гіпноз допомагає кинути палити без подальшого дискомфорту. Зокрема:

 1. Ви можете спокійно перебувати у середовищі курців.
 2. Людина кидає без зростання дратівливості.
 3. Ви не набиратимете зайву вагу в процесі розлучення з сигаретами.

Важливо! Гіпнотичне втручання, як і медичне, має проводитись виключно висококласним фахівцем. Це допоможе не тільки досягти гарантованого результату, а й скасувати ризики. Лікар визначить, чи немає у вас протипоказань, коректно проведе процедуру, допоможе закріпити результат.

психологічне кодування від паління

Психологічне кодування від паління

Сильна методика при умові правильного використання кваліфікованим фахівцем
Психологічне кодування від паління

Коректна дія на психіку людини дозволяє їй позбутися шкідливої звички та повністю відмовитися від куріння. Це ефективний метод, заснований на опрацюванні психологічних проблем, що призводять до прихильності курця. Досягти успіху при даному методі можна виключно за бажання курця кинути згубну звичку.

Як допомагає кинути палити психологічне кодування

Найчастіше причина потягу людини до сигарет ховається в психології. Наш мозок звикає не тільки до нікотину, а й до процесу куріння. Психологічна дія допомагає виробити байдужість до обох факторів.

Цей метод не передбачає медикаментозного втручання, є безпечним способом кодування, а також чудовим альтернативним варіантом для людей, які не можуть пройти процедуру медикаментозного кодування за станом здоров'я. Психологічне кодування від куріння майже не має протипоказань.

Скільки діє кодування

Психологічна кодування не має обмеженого терміну дії. Як тільки ви кинули палити, повторне повернення до звички малоймовірне. Згодом відновлюються біохімічні процеси, організм зменшує потребу в нікотині до повного скасування. Кваліфікований спеціаліст відкриє для вас нове життя без шкідливих звичок.

 

лікування паління травами

Лікування паління травами

Ефективний супровід на перші дні після позбавлення залежності
Трави від паління

Лікування травами - дієвий метод лікування залежності від нікотину, заснований на вживанні різних трав у вигляді настоянки або чаю. Дана методика заснована на ботаніці, і не включає компонентів синтетичного походження.

Переваги лікування куріння травами

Попри достатню кількість медично підтверджених методів лікування куріння, трави залишаються дуже популярними. Природні компоненти здатні відновити біологічні процеси в організмі, запустивши роботу необхідних успішної боротьби з курінням органів. Серед переваг методики можна виділити:

 1. Доступність. До складу трав'яних настоїв найчастіше входять лнгкодостцпні кульбаба, валеріана та інші.
 2. Простота. Сьогодні популярні спеціальні чаї на натуральній основі, які вже включають різноманітні трави для успішного розлучення з цигарками.

Результативність даної методики залежить від особливостей організму людини, а також його стажу як курець. Також варто враховувати, що трави не завжди безпечні. Неправильно підібраний склад може завдати шкоди здоров'ю та призвести до отруєння. Якщо ви вирішили спробувати цю методику, варто придбати ліцензійний чай з перевіреним складом.

лікування паління народними методами

Лікування паління народними методами

Народні методи вибірково використовуються для суттєвого зниження бажання палити
Народні методи від паління
Народні методи лікування мають велику популярність у всьому світі, хоча їх ефективність не завжди доведена науково. Як правило, народні методи лікування не включають медикаментозних втручань, і засновані на досвіді інших людей. Ви можете знайти десятки варіантів народного лікування куріння.

Найпопулярніші народні методи

Ідею кинути курити народними методами випробували тисячі людей по всій планеті. Декому з них вони допомогли, інші вирішили все ж таки звернутися до лікаря. Ви можете випробувати одну з найпопулярніших методик:

 1. Заміна цигарок. Якщо вам складно кинути палити відразу, ви можете замінити нікотинові сигарети на кальян, електронні сигарети. Це значно знизить концентрацію нікотину в організмі, після чого ви зможете спробувати розпрощатися і з психологічною залежністю.
 2. Трави. Деякі обирають шлях лікування за допомогою різних трав. Тут котовник, валеріана, кульбаба та інші трави.
 3. Також популярні нікотинові пластирі.
 4. Дихальна гімнастика. Безпечний спосіб, який допомагає деяким кинути палити.
 5. Існують і агресивніші методи — вимочування цигарок у молоці тощо. Однак це не є безпечним для здоров'я і може призвести до негативних наслідків.

Дані методики дуже поширені у суспільстві. Однак перед їх застосуванням варто проконсультуватися з лікарем, та розглянути можливість кодування, приймання спеціальних препаратів тощо.

Відгуки

Ознайомитися з відгуками про мережу центрів лікування залежностей Віта Код та нашими результатами лікування від куріння ви можете в інтернеті, скориставшись пошуком через google. До нас їдуть на позбавлення від нікотинової залежності з таких міст, як Київ, Житомир, Хмельницький, Умань, Біла Церква, Бровари та Бориспіль, інших міст України та ближнього зарубіжжя. Ми вдячні всім, хто пише відгуки про наш наркологічний центр! Нижче можете прочитати відгуки про лікування від сигарет, які ми відібрали з відкритих джерел.

Маєте запитання до нас? Поставте їх прямо зараз!