Топ-3 центр УкраїниІндивідуальний підхідГарантіяПовна анонімністьЗа 1 прийом096 022 02 99096 022 02 99

Ціна

Вартість на лікування алкогольної залежності в Українських наркологічних центрах Віта Код є сталою, не залежно від важкості стану пацієнта. Ми вживемо всіх необхідних заходів що б Ви заплатили за результат. Як для родичів, так і для пацієнтів є можливість попередньої безкоштовної консультації, на якій можна дізнатися не тільки яка ціна лікування алкоголізму, яле і які є методи лікування алкоголізму, які гарантії та відгуки.

Консультація

Безкоштовно
 • Приватна бесіда
 • Повна анонімність
 • Робота з родичами
 • Визначення стадії алкоголізму
 • Визначення курсу лікування

Лікування алкоголізму

6900 грн
 • Підбір методики
 • Позбавлення залежності
 • Вичерпна консультація
 • Необхідний супровід
 • Дієві рекомендації

Методики лікування алкоголізму

Кожна людина унікальна. Методи, які підійдуть саме Вам, визначаються фахівцем безпосередньо під час приойму.
закодуватись від алкоголізму на певний термін

Кодування на обмежений період

Людина самостійно обирає термін, на який відмовляється від алкоголю
Кодування на термін від 6 місяців до 10 років

Чому кодування на рік має високий попит

Не кожна людина погодиться відмовитися від вживання алкоголю на все життя. 
Для тих, хто вагається, розроблена спеціальна методика, що дозволяє втілити у життя позбавлення від алкоголізму на певний термін
По завершенні терміну утримання від спиртовмісних напоїв людина може звернутися до нашого центру для повторного кодування на визначений термін, або ж позбавитися від залежності назавжди.

Термін кодування пацієнт завжди вибирає самостійно. Ми ніколи не приймаємо участі у прийнятті рішень - лише втілюємо їх у життя. Лікування від алкоголю на один рік або інший лімітований термін сьогодні дуже популярне. Пояснити це дуже просто - хворий на алкогольну залежність побоюється, що не зможе стримувати себе і "зірветься", або ж просто не хоче відмовлятися від алкоголю на все життя. А будь-який зрив – це завжди серйозний ризик для здоров'я.

Перед кодуванням завжди проводиться консультація, на якій може бути присутня рідна людина. Ми проводимо консультацію та надаємо відповіді на усі запитання.

Медикаментозне кодування на рік від алкоголю

Діють кодувальні склади по-різному: одні викликають непереносимість спиртного, інші позбавляють можливості насолоджуватися ефектами, які забезпечує випивка.

Серед переваг медикаментозного кодування:
 • відносно доступна ціна;
 • можливість використання на 1, 2 та 3 стадії алкогольної залежності;
 • висока ефективність;
 • широка лінійка препаратів;
 • доступність у плані наявності у постачальників та техніки введення.

Групи алкогольних блокаторів - Верімед

Якщо пацієнт хоче пройти кодування обмежений час, йому запропонують:
 • інгібітори опіоїдних рецепторів мозку;
 • засоби токсикотерапії.
Перші на рівні хімії блокують задоволення від вживання алкогольновмісних напоїв. Основними представниками опіоїдних інгібіторів є ліки, що містять налтрексон. Вони виробляються у вигляді:
 • ін'єкцій;
 • таблеток;
 • підшкірних імплантантів пролонгованої дії
Ліки токсикотерапії не впливають на мозок - вони блокують процес розщеплення етанолу. Таким чином вживання алкоголю призводить до отруєння, з усіма витікаючими наслідками. Як результат - підсвідоме небажання вживати алкоголь. Дисульфірам-етанолова реакція є недооціненою та надзвичайно дієвою.

Як зробити кодування на певний проміжок часу ефективним

Щоб лікування від алкогольної залежності забезпечило отримання очікуваного результату, пацієнт повинен дотриматися таких правил:

 • Перед прийомом не вживати алкогольні напої мінімум 3 доби
 • Відповідально підійти до кодування, налаштуватися на повне одужання та усвідомити, що починається нове життя.
 • Після кодування бажано уникати контактів із колишнім оточенням, адже старі друзі будуть підштовхувати до зриву.
 • Відмовитися від споживання продуктів та напоїв, що містять спирт (навіть у малій кількості).
Якщо алкоголік хоче одужати та налаштований на успіх, то все інше довірте нам. Ми запропонуємо декілька варіантів позбавлення від алкоголізму, а людина вже вибере той, який вважатиме за потрібне.
лікування алкоголізму ін'єкціями та уколами

Введення ін'єкцій з спец. препаратами

Фармацевтичні препарати нового покоління впевнено вирішують питання потягу до алкоголю
Укол від алкоголізму

Укол проти алкоголізму,

Уколи проти алкогольної залежності на сьогодні сильно відрізняються один від одного: вони мають різні назви, методи введення та фізіологічні властивості.

Гарячий укол у вену

Гарячий укол від алкоголізму, або як його називають у народі "кодування уколом від алкоголізму" - це найпоширеніша методика. Саме через доступність препарату та його універсальність. Проведення внутрішньовенного уколу проти алкоголізму пацієнта – спосіб очищення огранізму, а чисте у бруд не тягне. Речовиною, що надає активну дію, найчастіше є препарат дисульфірам, але у ряді випадків спеціаліст призначає інший. Із током крові він поширюється по всьому організму, очищаючт організм від продуктів розпаду алкоголю та впливаючи безпосередньо на печінку.

Введення уколу проти алкоголізму

Введення спеціального лікарського препарату дає стійкий протиалкогольний ефект, який заключаєть у блокуванні звичних відчуттів від вживання алкогольновмісних напоїв.

До організму вводиться дієва речовина, яка блокує бажання вживати алкоголь на рівні хімії у організмі. 

Торпеда від алкоголізму

Перші уколи від алкоголізму, які лікарі вводили в вену, викликали жар по всьому тілу. Тому ін'єкції пацієнти називають ще "гарячий укол". А лікарі між собою почали зазивати цей метод Торпедо, а згодом ця назва пішла у народ. Сьогодні багато людей знають що є "Торпеда", але що це - сказати не можуть.

Ми підберемо методику лікування алкогольної залежності, яка підійде саме Вам. Для отримання консультації телефонуйте прямо зараз: (096)0220299.
кодування Довженко Вінниця

Кодування за методом Довженко

Класична методика блокування потягу до алкоголю на підсвідомому рівні
Закодуватися методом Довженко: що потрібно знати?

Кодування За Методом Довженко

Кодування за методом Довженко або емоційно-стресова терапія - методика, яка полягає у формуванні в пацієнта стійкої відрази та байдужості до алкогольних напоїв. Лікар впливає на психіку залежної людини, вимовляючи певні фрази, які «осаджуються» на підсвідомому рівні. Характерною особливістю методики є абсолютна безпечність: у хворого не виникає блювотний рефлекс, а також відсутній ризик потрапити після епізоду вживання алкоголю у відділення реанімації та інтенсивної терапії. Основним фактором успішного лікування є щире бажання пацієнта позбутися залежності та почати жити щасливим тверезим життям.

Основні етапи кодування за методикою Довженко

Виокремлюють наступні стадії терапії:

1.      Підготовчий етап

Підготовка до терапії розпочинається в момент, коли пацієнт самостійно вирішив відмовитись від вживання алкогольних напоїв. Хворий зобов’язаний утримуватись від пияцтва протягом десятьох днів перед початком лікування: це необхідно для виведення токсичних речовин з організму та відновлення нормального функціонування нервової системи.

2.      Консультація з лікарем-наркологом

Під час діалогу спеціаліст виявляє основні причини пияцтва та визначає, чи готовий пацієнт до терапії. Також лікар детально пояснює суть методики, її особливості та основні принципи лікування.

3.      Безпосередньо кодування

Головний принцип методики Довженко полягає в орієнтованості на пацієнта та індивідуальному підході: нарколог підбирає ті слова, які змусять людину відмовитись від вживання алкогольних напоїв на підсвідомому рівні. Успішність емоційно-стресової терапії залежить від психологічного стану пацієнта та причин виникнення залежності.

Кодування за методом Довженко може бути неефективним, якщо людину змусили проконсультуватись в нарколога родичі, колеги або друзі. Також позитивний результат лікування не варто очікувати тим пацієнтам, які прийшли до лікаря у стані алкогольного сп’яніння, адже головний мозок не зможе належним чином сприймати інформацію через гальмівний ефект алкоголю. Дізнатись детальніше про суть методики та формування домінанти тверезості ви можете у спеціаліста наркологічного центру «ВітаКод» за номером на сайті.

лазерне кодування

Лазерне кодування

Специфічна методика лікування алкоголізму, у ряді випадків показує відмінний результат
Закодуватися за допомогою лазеру (детальна інформація)

Лазерне Кодування

Лазерне кодування - одна з найбільш сучасних методик лікування алкогольної залежності. Дана техніка полягає у впливі лазером на акупунктурні точки: основною відмінністю від традиційної китайської терапії голковколюванням є відсутність дискомфорту та больових відчуттів. За допомогою лазерного кодування можливо «зруйнувати» спогади про відчуття, які виникають під час вживання алкогольних напоїв.

Концентрована енергія лазерного променя сприяє стимуляції процесів обміну речовин та ініціює активний синтез ензимів. Як результат, виникає руйнування токсичних субстанцій, які зумовлюють розвиток інтоксикаційного синдрому (похмілля). Після проведення лазерного кодування пацієнти зазначають, що вони позбавились проявів депресивного синдрому, в них нормалізувався сон та підвищилась працездатність. Що найважливіше, після застосування методики повністю зникає потяг до об’єкта пристрасті, а саме до алкоголю.

Як підготуватись до лазерного кодування?

Методика лікування алкогольної залежності за допомогою лазера охоплює 4 основних етапи терапії:

 1. Виведення пацієнта з запою.
 2. Детоксикація організму людини.
 3. Обстеження пацієнта для визначення необхідної кількості сеансів лазерного кодування.
 4. Безпосередньо лазерне кодування.

Час, необхідний для виконання кожного з етапів, визначається індивідуально залежно від стану пацієнта та багатьох інших факторів: деякі аспекти можуть суттєво вплинути на ефективність терапії. Необхідність попереднього обстеження полягає не лише у визначенні тривалості курсу лікування, а й у виявленні протипоказань до застосування даної методики: хронічні захворювання у стадії декомпенсації, злоякісні новоутворення та наявність психічних розладів.

ліки від алкоголізму

Лікуванняя алкоголізму медичними препаратами

Дисульфірам, Еспераль, Тетурам, Антабус, Ліведін, Тетлонг та ін.
Огляд медичних препаратів для лікування алкоголізму

Лікування Алкоголізму Медичними Препаратами

Боротьба із алкоголізмом - складний та тривалий процес, який вимагає докладання великої кількості зусиль як пацієнтом і його родичами, так і лікарем-наркологом. Медикаментозне лікування алкогольної залежності вважається найбільш надійним та ефективним методом позбавлення людини патологічного потягу до етанолвмісних напоїв. Техніка передбачає введення в організм хворого лікарських засобів, що несумісні з алкоголем. Якщо закодована людина вип’є хоча б одну чарку горілки або келих пива, її самопочуття суттєво погіршиться. Можливий навіть фатальний наслідок, що також сприяє формуванню психологічного бар’єра та страху смерті перед вживанням алкогольних напоїв.

Які препарати використовуються для лікування алкогольної залежності?

Для лікування алкоголізму спеціалісти індивідуально підбирають схему препаратів в залежності від тривалості захворювання, наявності супутніх хронічних захворювань та віку пацієнта. Абсолютно усі медикаменти, які використовуються з цією метою, виконують різноманітні функції, зокрема:

 1. Викликають відразу до алкоголю.
 2. Ліквідують симптоми абстинентного синдрому.
 3. Зменшують інтенсивність фізичної залежності від алкогольних напоїв.
 4. Послаблюють ефект, який виникає після вживання людиною алкоголю.

До окремої категорії відносяться психотропні препарати, дія яких спрямована на відновлення психічного стану індивідуума та зменшення психологічної залежності. Також спеціалісти призначають седативні та снодійні препарати для ліквідації неприємних відчуттів, що виникають в результаті відмови від алкогольних напоїв. Важливо зазначити, що перед призначенням медикаментозного лікування хворому необхідно пройти комплексне обстеження задля оцінки загального стану організму та виявлення можливих протипоказань до застосування зазначеної методики.

Наслідки вживання алкоголю після медикаментозного кодування

Зазвичай для лікування алкогольної залежності використовують лікарські препарати, що пригнічують метаболізм етанолу. Як наслідок, у організмі людини накопичуються проміжні токсичні речовини, які утворились у результаті розщеплення спирту. Серед симптомів, які спостерігатимуться у людини:

 • запаморочення;
 • головний біль;
 • нудота та блювання;
 • задишка;
 • тахікардія;
 • втрата свідомості.

Наслідками також можуть бути критичні стани: серцева недостатність, інфаркт міокарда та навіть раптова серцева смерть.

лікування алкоголізму в стаціонарі

Лікуванняя алкоголізму у стаціонарі

Якщо людина не може самостійно вийти із запою - прокапатися у стаціонарі є оптимальним рішенням
Стаціонар: за та проти у лікуванні алкоголізму

Лікування Алкоголізму У Стаціонарі

Алкоголізм - важке хронічне захворювання, яке потребує прицільної уваги та повноцінної поетапної терапії. Боротись із цією патологією в домашніх умовах доволі важко: оптимальним варіантом для ліквідації алкогольної залежності є лікування в стаціонарних умовах.

Яким чином відбувається лікування алкоголізму в стаціонарі?

Комплексне лікування в стаціонарі складається з декількох основних етапів:

 1. Детоксикація організму залежної людини. Використовуються сорбенти та кристалоїдні розчини для швидкого виведення алкоголю та токсичних субстанцій, які утворюються в результаті перекисного окиснення. Також медикаменти сприяють покращенню реологічних властивостей крові та роботи мікроциркуляторного русла.
 2. Нормалізація функціонування внутрішніх органів. З цією метою призначаються кардіопротектори, гепатопротектори, антиоксиданти, антигіпоксанти, а також стабілізатори функціонування нервової системи. Діяльність ЦНС порушена не лише через суттєвий вплив етанолу та його метаболітів на нервову тканину, а й через дисбаланс у концентрації гормонів стресу. Психотропні препарати дозволяють позбутись таких неприємних симптомів як безсоння, роздратованість та пригнічений настрій, що беззаперечно супроводжують людей, які вирішили відмовитись від вживання алкогольних напоїв.
 3. Ліквідація похмільного синдрому та потягу до спиртних напоїв.
 4. Кодування із застосуванням психотерапевтичних та/або медикаментозних методик.
 5. Реабілітація пацієнта - завершальний етап лікування алкогольної залежності, основною метою котрого є повернення пацієнта до нормального життя та позбавлення його наслідків зловживання алкогольними напоями на когнітивному та фізіологічному рівнях. Зазвичай тривалість цього етапу складає від 6 місяців до 1 року.

Основні переваги стаціонарного лікування алкогольної залежності

В умовах стаціонару забезпечується прицільний контроль за станом пацієнта з боку медичного персоналу та лікарів. Людині в будь-який момент може бути надана невідкладна допомога за необхідності. Стаціонарне лікування дозволяє повністю ізолювати пацієнта від несприятливого оточення, що значно мінімізує ризик зриву.

пожиттєве кодування від алкоголізму

Пожиттєве кодування

Лікування алкогольної залежності без обмеження терміну
Закодуватися від алкоголю на все житття

Що таке кодування

Кодування - це доступний, ефективний та безпечний метод терапії алкоголізму. Успіх процедури завжди залежить від згоди пацієнта відмовитися від алкогольних напоїв на все життя. Якщо таке бажання є - фундамент закладено, можемо проводити процедуру позбавлення потягу до спиртовмісних напоїв.
Для отримання бажаних результатів застосовується комплексний підхід у кодуванні – спочатку проводиться консультація, лише після неї - кодування. Також перший час людина повинна буде виконувати певне "домашнє завдання", яке спрямоване на закріплення результату.
Як тільки людина усвідомила проблему та прийняла рішення позбутися алкоголізму, настає час задати основне запитання: чи можна закодувати алкоголіка назавжди?

Відповідь: Так.

Хімічне кодування від алкоголізму

Хімічний спосіб (медикаментозний) – введення препаратів (ін'єкцій у вену або внутрішньом'зово, рідше -  вшивання імплантату підшкірно або більш глибоко. 
Ці специфічні препарати провокують безапеляційну відразу до алкоголю (дисульфірів): як правило цього можна добитися завдяки вибірковому блокуванню ферментів, які розщеплюють етиловий спирт до нешкідливих речовин. Якщо закодована людина вип'є алкогольний напій після вшивання ліків  - виникнуть чіткі симптоми отруєння у вигляді запаморочення, нестерпної нудоти, збільшення темпу биття серця.
Таким чином на підсвідомості створюється негативна асоціація з алкоголем, його вживанням та наслідками цього вживання.
Інші препарати (налоксон) блокують ейфоричний настрій віл вживання алкоголю, що робить випивку безглуздою тратою часу. Медикаментозне кодування проводиться терміном від 3 місяців до пожиттєвого, протягом яких триває період тверезості.

Підбір методики кодування

Для кожної людини нами підбирається метод в залежності від особливостей перебігу алкоголізму, його стадії та великої кількості інших факторів. Більшість людей хибно вважає, що кодування це єдиний ефективний метод лікування алкоголізму, проте це твердження не відповідає дійсності. Сьогодні є багато ефективних методів, і який підійде саме Вам, або Вашій близькій людині ми зможемо сказати лише при особистому огляді.
підшивка від алкоголізму

Підшивка медичних прапаратів від алкоголізму

Застаріла методика, яка сьогодні використовується у ряді складних випадків
Підшивка від алкогольної залежності

Що таке підшивка

«Підшивка» від алкоголю - це один з методів протирецидивної терапії, яка полягає у введенні в організм спеціальної речовини, яка викликає гостру стійку огиду до спиртовмісних розчинів при їх вживанні. Такий метод визнаний одним із найефективніших, проте здійснювати таке лікування має виключно професіонал із великим досвідом лікування алкогользалежних людей. Крім цього, дуже важливо, щоб людина мала внутрішню мотивацію та бажання вилікуватися, тому що без цього будь-яке лікування буде малоефективним.

Як проводиться підшивка

Найчастіше підшивка від алкоголізму проводиться за допомогою препаратів "Еспераль", "Дісульфірам" або іншим аналогічним препаратом. Це препарати з урахуванням дисульфирама. Дія цієї речовини заснована на блокуванні в печінці спеціального ферменту, який руйнує алкоголь при попаданні в організм, тим самим спричиняючи сильну інтоксикацію після вживання будь-якої дози алкоголю. Блокування взаємодії ферментів організму зі спиртомісткими продуктами викликає нудоту, блювання, сильні головні болі, судоми, озноб і тремор. Саме тому лікування даним препаратом проводять лише тоді, коли пацієнт сам хоче позбутися залежності. Крім того, сучасні препарати досить добре зменшують потяг до алкоголю, що особливо важливо для пацієнтів із психологічною залежністю. Термін дії препарату залежатиме від введеної дози.

Як допомогти залежному погодитися на підшивку?

На жаль, не можна залучити людину до лікування від алкоголізму, якщо вона цього не хоче. Розмови із родичами зазвичай призводять до конфліктних ситуацій, що ще далі відсуває можливість лікування. У хворого виникає бажання «зробити наперекір», тому якщо ви все-таки вирішили допомогти впоратися з Вашою близькою людиною із залежністю, знайдіть хорошого спеціаліста психолога або нарколога, які зможуть знайти правильний підхід до людини і спробувати мотивувати її на лікування. Підключіть людей, які є для ховорого авторитетними.
Якщо Ви самі хочете пройти лікування від алкоголізму і шукайте найбільш оптимальний спосіб, обов'язково зверніться за консультацією до нашого центру - це безкоштовно. Фахівець визначить причину захворювання, підбере оптимальний спосіб лікування, допоможе зняти фізичне нездужання, надасть консультації щодо стадій лікування, допоможе знайти хорошого психотерапевта чи психолога, якщо це необхідно.

Як відбувається процедура підшивки від алкоголю?

Лікування підшиванням від алкоголізму препаратами «Еспераль» - це дуже важливий і відповідальний крок, тому що дія препарату активна щодо не тільки алкоголю, але і всіх спиртовмісних продуктів. Перед тим, як пройти процедуру підшивки, необхідна консультація спеціаліста. На попередній консультації ми визначаємо особливості пацієнта, збираємо анамнез із захворювання. Це допоможе правильно підібрати варіанти способів та дозувань лікування.
Сама процедура триває приблизно 15-20 хвилин. «Підшивка» від алкоголізму (Еспераль) вводиться внутрішньом'язово, частіше в підлопаткову область, де препарат буде захищений кісткою лопатки і поступово поступати в кров. Процедуру можна проводити, коли період тверезості пацієнта досягає не менше трьох днів, раніше процедуру намагаються не проводити.

Після процедури ретельно слідкуйте за тим, що ви п'єте та їсте. Заборонені цукерки з алкогольним наповнювачем, будь-які настойки, до складу яких входить алкоголь, несвіжі соки, квас, несвіжий кефір та інші продукти, що забродили. Користуватися одеколоном та дезодорантом можна без побоювань. Також дозволяється вживати солодкі газовані безалкогольні напої. Найповніший перелік усіх рекомендацій Ви отримаєте на консультації у лікаря-нарколога.
лікування алкоголізму гіпнозом

Лікування алкоголізму гіпнозом

Безмедикаментозна методика, нерідко комбінується з іншими
Як допомогти гіпнозом при алкоголізмі

Лікування Алкоголізму Гіпнозом

Методика лікування алкогольної залежності гіпнозом стала поширеною ще у другій половині ХХ століття: її використовували як самостійний спосіб боротьби з алкоголізмом, так і в комплексі з іншими методами. Гіпнотерапія - методика введення пацієнта в транс, що являє собою особливий стан свідомості, який характеризується зниженням концентрації уваги та самоконтролю з можливістю контактувати із лікарем-гіпнотерапевтом. Спеціаліст впливає на людину за допомогою певних мовленнєвих конструкцій та влучного оперування інтонацією: такий комплекс заходів дозволяє перевести нейрони кори головного мозку в стан гальмування.

Нейрофізіологи довели, що найважливіша інформація про інстинкт самозбереження людини закодована саме на рівні підкіркових центрів. В індивідуумів, що потерпають від алкогольної залежності, ця поведінкова програма знаходиться у заблокованому стані. Натомість формується аномальна домінанта зловживання алкогольними напоями. Використання гіпнозу для лікування алкогольної залежності спрямоване на повернення людини до нормального життя шляхом навіювання інстинкту самозбереження та відродження здорового страху смерті.

Гіпнотичні методики

За допомогою гіпнотерапії пацієнту навіюється система заборон. Лише після консультації із лікарем можливо визначити, яка саме методика підійде конкретній людині. Серед найбільш поширених варіантів гіпнотерапії:

 • Гіпносугестивна психотерапія. Методика полягає у лікуванні алкогольної залежності під час гіпнотичного сну. Ввести пацієнта в транс можливо лише у разі його згоди та якщо лікарю вдалось досягти повної довіри хворого. Під час сеансу спеціаліст постійно розмовляє із людиною, поступово вводить її в гіпнотичний стан та повільним тихим голосом навіює інформацію про необхідність утримуватись від вживання алкогольних напоїв.
 • Якірна методика базується на умовних реакціях. Лікарем встановлюється «якір», за допомогою котрого можливе блокування або ініціювання певних поведінкових програм. Такі мітки мають позитивне та негативне підкріплення, тобто провокують приємні та прикрі емоції відповідно. Успішність використання методики визначається готовністю пацієнта співпрацювати із лікарем та бажанням допомогти спеціалісту знайти необхідні «якорі». У деяких випадках можливе комбінування методики із медикаментозним лікуванням.
 • Аутогенні тренування. Методика полягає у самонавіюванні. Результативність аутогенного тренування повністю залежить від пацієнта: лікар лише навчає людину, як правильно запрограмувати самого себе. Зазвичай методика використовується після проведення інших терапевтичних методик для закріплення отриманого результату на реабілітаційному етапі.

Серед основних переваг використання терапевтичних методик: формування стійкої відрази від алкоголю навіть після одного сеансу, їх абсолютна безпечність та відсутність побічних ефектів.

психологічне лікування алкоголізму

Психологічне кодування від алкоголю

Сильна методика при умові правильного використання кваліфікованим фахівцем
Психологічна допомога при алкогольній залежності

Психологічне Кодування Від Алкоголю

Методи психотерапії доволі часто використовуються у разі боротьби з алкогольною залежністю, адже вони ефективно впливають на підсвідомість хворого та не викликають побічних ефектів з боку внутрішніх органів на відміну від медикаментозної терапії. Психологічне кодування активно використовується для лікування алкоголізму багатьох людей з цією хворобою та абсолютно безпечне для майбутніх мам, які не здатні самостійно подолати пристрасть до етанолвмісних речовин.

Психокодування вважається однією з найбільш ефективних та сучасних методик лікування алкоголізму. Сутність техніки полягає у впливі на психологічний компонент залежності за рахунок обробки «антиалкогольного» центру головного мозку зі зміною відношення пацієнта до спиртних напоїв. Після сеансу терапії людина починає негативно ставитись до алкоголю та остерігатись його вживання через страх заподіяти шкоду своєму організму.

Кому рекомендоване психологічне кодування?

Психокодування - оптимальний варіант лікування для пацієнтів, яким не рекомендована медикаментозна терапія через високий ризик алергічних реакцій або виникнення небажаних побічних ефектів з боку внутрішніх органів. Методика ефективна лише у разі свідомої згоди індивідуума на лікування - в протилежному випадку бажаного результату навряд можна буде досягти. Процедура не супроводжується дискомфортом або виникненням болісних відчуттів та проводиться лише в психотерапевтичному кабінеті: в домашніх умовах психотерапевтичне кодування неможливе, адже після сеансу психіка людини нестабільна, тому необхідна кваліфікована підтримка.

Варто зазначити, що методика не гарантує 100% позбавлення від алкогольної залежності, а лише дозволяє дотримуватись тверезого способу життя від 6 місяців до 5 років. Перед проведенням лікування обов’язкова підготовка пацієнта, а саме детоксикація шляхом утримання від вживання алкогольних напоїв протягом 5-6 діб та насичення організму поживними речовинами, вітамінами та мікроелементами. Сеанси психотерапії спрямовані не лише на формування «антиалкогольного» центру, а й на створення певної мотивації та віри у можливість кращого життя. Зазвичай пацієнт вводиться в транс для того, щоб встановити певні заборони та позитивні програми на ведення здорового способу життя.
лікування алкоголізму травами

Лікування алкоголізму травами

Сьогодні не використовується як самостійний метод, є допоміжним у окремих випадках
Які трави допомогають кинути пити

Лікування Алкоголізму Травами

Навіть найбільш кваліфікований та досвідчений спеціаліст не здатен впоратись із патологічним потягом до алкогольних напоїв, використовуючи лише цілющі трави та методи народної медицини. Ці засоби можуть лише ліквідувати певні симптоми, які виникають внаслідок порушення функціонування внутрішніх органів, проте не позбавляють залежну людину непереборної пристрасті до спиртного.

Переважно застосовуються трав’яні збори. Рецептів настоянок та відварів, що допомагають людям з алкогольною залежністю, можна знайти безліч. Серед найбільш розповсюджених трав, які застосовуються для лікування алкоголізму:

 • лавровий лист;
 • збір з щавлю та м’яти;
 • збір з чебрецю та фіалки;
 • полин;
 • любисток;
 • червоний перець.

Дозування та застосування кожного засобу відрізняється своїми особливостями, проте всі вони повинні викликати один характерний ефект - формування стійкої відрази до алкогольних напоїв. Деякі рослинні відвари та настоянки діють досить кардинально: після вживання алкоголю в людини з’являється нудота, блювання, загальна слабкість з ознаками інтоксикаційного синдрому, головний біль та запаморочення. Звісно ж, лікування алкогольної залежності травами має свої протипоказання, про що нерідко не знають родичі хворої алкоголізмом людини. Саме тому перед початком використання будь-якого засобу слід проконсультуватись в спеціаліста, аби уникнути непоправних наслідків самостійного лікування.

Про ефективність лікування алкоголізму рослинними препаратами надто важко судити, адже про випадки позбавлення від алкогольної залежності науковій спільноті не повідомляється через відсутність звернень по допомогу до кваліфікованих лікарів. Ще одним аспектом, чому не варто довіряти результативності даного типу терапії, є той, що пацієнт доволі часто навіть не здогадується про лікування: родичі можуть непомітно додавати до їжі або напоїв «цілющі» відвари та настоянки.

лікування алкоголізму народними методами

Лікування алкоголізму народними методами

Сьогодні не використовується як самостійний метод, є допоміжним у окремих випадках
Чи можна вилікувати алкоголіка народними методами?

Лікування Алкоголізму Народними Методами

Велика кількість людей не довіряє досягненням сучасної медицини, тому нерідко намагаються допомогти особі з алкогольною залежністю методами народної та нетрадиційної медицини, звертаючись до спеціаліста лише в надто важких випадках. Проте варто зауважити, що ефективність використовуваних засобів не доведена, а деякі техніки взагалі можуть нашкодити організмові пацієнта. Хоча іноді й зустрічаються випадки, коли запропоноване лікарем лікування не приносить бажаного результату, справа зовсім не в спеціалісті, а в неправильно підібраній терапевтичній тактиці.

Різновиди нетрадиційного лікування алкогольної залежності

В мережі Інтернет можна знайти безліч рецептів лікування алкоголізму, які застосовувались та вважались ефективними ще декілька століть тому. Проте і сьогодні популярність цих «рецептів зцілення» не вщухає, а навпаки зростає. Особливо затребуваними методи народної медицини є серед людей у відчаї, котрим конче потрібна психологічна підтримка. Необхідно одразу підкреслити, що використання лише нетрадиційних методик не спроможне позбавити залежну особу патологічного потягу до алкогольних напоїв. Деякі рецепти дійсно можуть застосовуватись для усунення конкретних симптомів, проте їх використання можливе лише після консультації нарколога. Найбільш популярними методиками народної та нетрадиційної медицини серед сучасного населення є:

 1. Фітотерапія.
 2. Акупунктура.
 3. Ароматерапія.
 4. Танатотерапія.
 5. Зцілення душі та тіла релігією.
 6. Звернення до відунів, ворожок, екстрасенсів тощо.

Дехто навіть рекомендує прослуховування «антиалкогольних» мелодій. Варто зазначити, що жоден з вище перелічених методів немає доведеної ефективності, проте якщо ви все ж вирішили застосувати один з засобів нетрадиційної медицини, попередньо проконсультуйтесь з спеціалістом наркологічного центру «ВітаКод».

Відгуки

Ознайомитися з відгуками про українські центри лікування залежностей Віта Код ви можете в інтернеті, скориставшись пошуком через google. До нас їдуть на лікування алкогоізму з усіх міст України та ближнього зарубіжжя. Ми вдячні всім, хто пише відгуки про нас! Нижче можете прочитати відгуки про лікування алкоголізму, які ми відібрали з відкритих джерел.

Маєте запитання до нас? Поставте їх прямо зараз!