Сурогатний алкоголь смертельно небезпечний!

Сурогатний алкоголь смертельно небезпечний!

Алкоголь - психоактивна речовина, яка може викликати в людини не лише стан сп’яніння, але й небезпечне для життя гостре отруєння. Зазвичай загрозливий стан може виникнути після вживання великої кількості алкогольних напоїв та його сурогатів. Що ж таке сурогати алкоголю та чому їх небезпечно вживати ми детально розглянемо в цій публікації.

Алкоголь та домашнє насильство

Алкоголь та домашнє насильство

Ні для кого не є таємницею, що вживання надмірної кількості алкогольних напоїв - одна з найбільш значущих проблем сучасного суспільства. Алкоголізм - важке захворювання, якого доволі важко позбутись без кваліфікованої допомоги, а не шкідлива звичка, як прийнято вважати. Звичка свідомо підлягає контролю, в той час, як залежність доволі важко контролювати. Щоп’ятниці співробітники правоохоронних органів ведуть боротьбу зі злочинами, що здійснюються людьми у стані алкогольного сп’яніння. Серед правопорушень, які досить часто скоюють алкоголіки - насильство над членами своєї родини.

Кому алкоголь повністю протипоказаний

Кому алкоголь повністю протипоказаний

Більшість лікарів та вчених б’ють сполох та невпинно розповідають суспільству про шкоду алкогольних напоїв. Враження організму людини алкоголем може мати різну інтенсивність та визначається індивідуальними особливостями, віком, статтю, тривалістю адикції. Є певна категорія людей, яким вживання алкогольних напоїв абсолютно протипоказане.

Алкогольна енцефалопатія - бомба уповільненої дії

Алкогольна енцефалопатія - бомба уповільненої дії

Захворювання нервової системи, викликані надмірним вживанням алкогольних напоїв, пов’язані безпосередньо з токсичним впливом метаболітів етанолу й дефіцитом поживних речовин, вітамінів та мікроелементів. Особливості клінічних проявів ураження головного мозку зумовлені ділянкою органу, що найбільше потерпає від продуктів обміну етанолу, віком пацієнта, стадією захворювання, тривалістю зловживання алкогольними напоями, а також звичною дозою. Хронічний або запійний вплив алкоголю може викликати важкі захворювання центральної та периферичної нервової системи, зокрема алкогольну енцефалопатію.

5 ознак, що людина алкоголік

5 ознак, що людина алкоголік

Алкоголь - психоактивна речовина, яка надто швидко викликає звикання. Проте як відрізнити побутове пияцтво від перших стадій алкоголізму? Чи можна виявити захворювання на початку та попередити його прогресування? Саме про основні 5 ознак, які дозволяють запідозрити алкоголізм, йдеться в даній публікації.

Клітинна отрута: чому алкоголь вбиває

Клітинна отрута: чому алкоголь вбиває

Протягом багатьох століть алкоголь вважався однією з найбільш прийнятних наркотичних речовин, що викликають звикання та залежність. Сьогодні надмірне споживання алкогольних напоїв стало надто актуальною проблемою, адже приблизно третина населення світу потерпає від цієї форми адикції.

X